Trace Mail Log (1.1.2) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Success
lt: Sėkmingai

en: N/A
lt: N/D

en: Code
lt: Kodas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Show
lt: Rodyti

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: sent
lt: išsiųsta

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Susisiekite su svetainės administratoriumi, jei problema kartojasi.
