Trace Mail Log (1.1.2) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Code
mn: Код

en: Dashboard
mn: Самбар
