Trace Mail Log (1.1.2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Code
or: ସଂକେତ
