Trace Mail Log (1.1.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Subject
os: Темæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
