Trace Mail Log (1.1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Mail
se: E-boasta

en: Show
se: Čájet
