Trace Mail Log (1.1.2) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Mail
sk: Pošta

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Success
sk: Úspech

en: Code
sk: Kód

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Sent
sk: Poslať

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Show
sk: Zobraziť

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
