Trace Mail Log (1.1.2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Error
sl: Napaka

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: N/A
sl: N/D

en: Code
sl: Koda

en: Sent
sl: Poslano

en: Pending
sl: Čaka

en: Show
sl: Prikaži

en: Sending
sl: Pošiljam

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: - Any -
sl: - Vse -
