Trace Mail Log (1.1.2) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Event
tr: Olay

en: Mail
tr: Posta

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Code
tr: Kod

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Queued
tr: Sıraya alınan

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Show
tr: Göster

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Dashboard
tr: Pano

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
tr: E-posta gönderilemiyor. Sorun devam ederse site yöneticisi ile irtibata geçin.
