Trace Mail Log (1.1.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Code
ug: كود

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
