Trace Mail Log (1.1.2) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Summary
uk: Резюме

en: View
uk: Перегляд

en: Event
uk: Подія

en: Mail
uk: Пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Success
uk: Успіх

en: N/A
uk: Н/Д

en: Code
uk: Код

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Sent
uk: Сент

en: Queued
uk: В черзі

en: Pending
uk: Очікування

en: Show
uk: Показати

en: Delete Entry
uk: Видалити запис

en: Failed
uk: Невдало

en: failed
uk: невдало

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Sending
uk: Надсилання

en: entries
uk: записів

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Email Addresses
uk: Поштова адреса

en: Transport
uk: Транспорт

en: Event Type
uk: Тип події

en: sent
uk: відправлено

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронну пошту. Якщо проблема залишається, необхідно зв’язатися з адміністратором.
