Trace Mail Log (1.0.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Email address
cs: E-mail

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Mail
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Filter
cs: Filtr

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Code
cs: Kód

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Sent
cs: Odesláno

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Show
cs: Ukázat

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Sending
cs: Odesílám

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
cs: Nepodařilo se odeslat email. Pokud problém přetrvává, kontaktujte administrátora.
