Trace Mail Log (1.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Dashboard
ga: Deais

en: - Any -
ga: - Iad uile -
