Trace Mail Log (1.0.0) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: Mail
hu: Levél

en: Error
hu: Hiba

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Success
hu: Sikeres

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Code
hu: Kód

en: Recipient
hu: Címzett

en: Sent
hu: Elküldve

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Pending
hu: Függőben

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Failed
hu: Sikertelen

en: failed
hu: sikertelen

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Sending
hu: Küldés

en: entries
hu: bejegyzések

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Transport
hu: Átvitel

en: sent
hu: küldés

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
hu: Nem lehet e-mailt küldeni. Ha a probléma tartósan fennáll, akkor értesíteni kell a webhely üzemeltetőjét.
