Trace Mail Log (1.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Filter
mg: Sivana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
