Trace Mail Log (1.0.0) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afișează

en: Mail
ro: E-mail

en: Error
ro: Eroare

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Success
ro: Succes

en: N/A
ro: N/D

en: Code
ro: Cod

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Sent
ro: Trimis

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Pending
ro: În așteptare

en: Show
ro: Arată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Email Addresses
ro: Adrese de email

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ro: Email-ul nu a putut fi trimis. Contactați administratorul sitului dacă problema persistă.
