Trace Mail Log (1.0.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: View
sr: Преглед

en: Mail
sr: Пошта

en: Error
sr: Грешка

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Code
sr: Кôд

en: Recipient
sr: Прималац

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
