Trace Mail Log (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: View
ta: நோக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Filter
ta: வடிகட்டி
