Track displayed files (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Size
ar: الحجم

en: Time
ar: الوقت

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Attachment
ar: المرفق

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: Comment
ar: التعليق

en: File size
ar: حجم الملف

en: Counter
ar: عداد

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Custom link text
ar: نص الرابط المخصص

en: Displays
ar: عروض

en: Custom link text: @text
ar: نص الرابط المخصص: @text
