Track displayed files (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Size
be: Памер

en: Time
be: Час

en: Filename
be: Назва файла

en: Unknown
be: Невядомы

en: Attachment
be: Дадатак

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: File size
be: Памер файла

en: Browser
be: Браўзер

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік
