Track displayed files (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Size
bg: Размер

en: Time
bg: Време

en: Filename
bg: Име на файла

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Anonymous user
bg: Анонимен
