Track displayed files (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
