Track displayed files (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Size
cy: Maint

en: Time
cy: Amser

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Comment
cy: Sylw

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys

en: No name
cy: Dim enw

en: Displays
cy: Yn arddangos
