Track displayed files (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Size
eo: Grandeco

en: Time
eo: Tempo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Displays
eo: Vidigiloj
