Track displayed files (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Size
eu: Tamaina

en: Time
eu: Ordua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: No name
eu: Izenik ez

en: View more
eu: Bistaratu gehio
