Track displayed files (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Size
gl: Tamaño

en: Time
gl: Hora

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Attachment
gl: Anexo

en: Created
gl: Creado

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Comment
gl: Comentario

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Counter
gl: Contador

en: Browser
gl: Navegador

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: No name
gl: Sen nome

en: Displays
gl: Presentación
