Track displayed files (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Size
gu: માપ

en: Time
gu: સમય

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ
