Track displayed files (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Size
hi: आकार

en: Time
hi: समय

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Created
hi: निर्मित

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: File size
hi: फ़ाइल का साइज़

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Anonymous user
hi: अज्ञात उपयोक्ता
