Track displayed files (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Size
hu: Méret

en: Time
hu: Idő

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Created
hu: Létrehozva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: File size
hu: Fájlméret

en: Counter
hu: Számláló

en: Browser
hu: Böngésző

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: No name
hu: Nincs név

en: View more
hu: Továbbiak megtekintése

en: Custom link text
hu: Hivatkozás egyéni szövege

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: time
hu: idő

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
hu: Ha egyik szerepkör sincs kiválasztva, akkor az összes felhasználó követve lesz. Ha egy felhasználó egyik bejelölt szerepkörnek a tagja, akkor követve lesz (vagy kihagyva, a beállítástól függően).

en: Ip
hu: IP

en: File mime
hu: Fájl MIME
