Track displayed files (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Size
ja: サイズ

en: Time
ja: 時間

en: Filename
ja: ファイル名

en: Unknown
ja: 不明

en: Attachment
ja: 添付

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Comment
ja: コメント

en: File size
ja: ファイルサイズ

en: Counter
ja: カウンター

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: No name
ja: 名前なし

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: File mime
ja: ファイルの MIME
