Track displayed files (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Size
jv: Ukuran

en: Time
jv: Wektu

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Created
jv: Digawé

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: File size
jv: Ukuran berkas
