Track displayed files (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Size
km: ទំហំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក
