Track displayed files (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Time
ml: സമയം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
