Track displayed files (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Size
mr: आकार

en: Time
mr: वेळ

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
