Track displayed files (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Time
my: အချိန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
