Track displayed files (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Size
no: Størrelse

en: Time
no: Tid

en: Filename
no: Filnavn

en: Unknown
no: Ukjent

en: Attachment
no: Vedlegg

en: Created
no: Opprettet

en: Roles
no: Roller

en: Role ID
no: Rolle-ID

en: Comment
no: Kommentar

en: File size
no: Filstørrelse

en: Counter
no: Teller

en: Browser
no: Nettleser

en: Related content
no: Relatert innhold

en: Anonymous user
no: Anonym bruker

en: No name
no: Ingen navn

en: View more
no: Vis mer

en: Platform
no: Plattform

en: Displays
no: Skjermbilder
