Track displayed files (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Size
oc: Talha

en: Time
oc: Ora

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Browser
oc: Navigador

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: No name
oc: Aucun nom

en: Displays
oc: Afichatges
