Track displayed files (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
