Track displayed files (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Size
fa: اندازه

en: Time
fa: زمان

en: Filename
fa: نام فایل

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Attachment
fa: پیوست

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role ID
fa: هویت نقش

en: Comment
fa: نظر

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Counter
fa: شمارنده

en: Browser
fa: مرورگر

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: No name
fa: بدون نام

en: Displays
fa: نمایش ها
