Track displayed files (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Size
ps: كچه

en: Time
ps: وخت

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Attachment
ps: نښل

en: Comment
ps: تبصره

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: No name
ps: نوم نشته
