Track displayed files (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Size
ro: Mărime

en: Time
ro: Ora

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Attachment
ro: Anexă

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Comment
ro: Comentariu

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Counter
ro: Numărător

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: No name
ro: Fără nume

en: Displays
ro: Afișări

en: File mime
ro: Fișier mime
