Track displayed files (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Size
sl: Velikost

en: Time
sl: Čas

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik
