Track displayed files (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Size
ta: அளவு

en: Time
ta: நேரம்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Comment
ta: கருத்து

en: File size
ta: கோப்பு அளவு

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Browser
ta: உலவி

en: Anonymous user
ta: பதிவுசெய்யாத பதிவர்

en: No name
ta: பெயரில்லை
