Track displayed files (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Anonymous user
ug: سەيياھ
