Track displayed files (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Size
bn: সাইজ

en: Time
bn: সময়

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Browser
bn: ব্রাউজার
