Track displayed files (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Size
cs: Velikost

en: Time
cs: Čas

en: Filename
cs: Název souboru

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Related content
cs: Související obsah

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: No name
cs: Beze jména

en: Custom link text
cs: Vlastní text odkazu

en: Displays
cs: Zobrazení

en: time
cs: čas

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
