Track displayed files (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Size
et: Suurus

en: Time
et: Aeg

en: Filename
et: Failinimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: File size
et: Faili suurus

en: Counter
et: Loendur

en: Browser
et: Brauser

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: No name
et: Ilma nimeta

en: View more
et: Vaata veel

en: Displays
et: Kuvatakse
