Track displayed files (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Size
fi: Koko

en: Time
fi: Aika

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Attachment
fi: Liite

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Comment
fi: Kommentti

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Counter
fi: Laskuri

en: Browser
fi: Selain

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: No name
fi: Ei nimeä

en: Custom link text
fi: Kustomoitu linkkiteksti

en: Displays
fi: Näytöt

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
fi: Jos yksikään rooleista ei ole valittuna, kaikkia käyttäjiä seurataan. Jos käyttäjällä on jokin valituista rooleista, käyttäjää seurataan (tai ei seurata, ylläolevasta asetuksesta riippuen).
