Track displayed files (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Size
is: Stødd

en: Time
is: Tíð

en: Unknown
is: Ókent

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Created
is: Stovnað

en: Roles
is: Leiklutir

en: Comment
is: Viðmerking

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari
