Track displayed files (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Size
hr: Veličina

en: Time
hr: Vrijeme

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Counter
hr: Brojač

en: Browser
hr: Preglednik

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik
