Track displayed files (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Size
ht: Grosè

en: Filename
ht: Non fichye

en: Comment
ht: Komantè

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim
